Vyhledávání

REZERVUJTE SI FIREMNÍ AKCI S UČEBNOU ZDARMA
Plánujete seminář, školení nebo prezentaci pro zaměstnance, partnery nebo klienty? Naše centrum má vhodné prostory pro menší i větší akce. A díky své výhodné poloze uprostřed naší země a kvalitním službám je rozhodně tím správným místem pro konání vašich eventů. Do 30. září 2021 nabízíme školící místnostnost (kapacita 40 - 50 osob) BEZPLATNĚ při pobytu minimálně 20 osob na 1 noc.
Centrum nabízí špičkově vybavenou školící místnost s celkovou kapacitou 40 - 50 osob s možností zapůjčení kompletního technického vybavení.
Pro vaši akci připravíme občerstvení nebo kompletní catering. Je libo jednoduchý coffee break, raut nebo rovnou bufetový či servírovaný oběd či večeře? Žádný problém. Náš servis je na úrovni a rádi ho přizpůsobíme přesně vašim požadavkům. Stejně tak vám připravíme doprovodný program.
Kompletní cenovou nabídku na požádání vám rádi připravíme podle vašich individuálních požadavků a přání.
Centrum se nachází v klidné lokalitě podhradí zámku Náměšť nad Oslavou, pár minut chůze od samotného centra města. Umístění v malebném prostředí okolních lesů a protékající řeky Oslavy, přitom snadno dostupné z D1 téměř uprostřed ČR.