Vyhledávání

CETT - UBYTOVACÍ ČÁST

Komfort a pohodlí poskytne ubytovací část s vysokým standardem. Dokladem toho je hodnocení hostů na booking.com, které je 8,8 - skvělé. Hodnocení personálu je naprosto výjimečné se známkou 9,7 z 10 možných bodů.
Hotel nabízí 25 pokojů s kapacitou 53 lůžek. Ve vybavení pokojů se snoubí moderní architektura a design s venkovským prostředím a kladným vztahem k přírodě a životnímu prostředí. Pro pohodlí našich hostů jsme zvolili kvalitní postele. Převážná část vybavení pokojů a zařízení kongresového centra pochází od regionálních výrobců z Kraje Vysočina a dalších krajů České republiky.
Jde o unikátní prostor s originálním obsahem. To vše umístěné v klidném prostředí podhradí majestátního zámku v Náměšti nad Oslavou. Centrum města je v docházkové vzdálenosti a také významné pamětihodnosti.
Areál CETTu je velmi dobře dostupný z D1 (cca 12 km, exit 162 Velká Bíteš). Rovněž vlakovou či autobusovou dopravou. Přímo v areálu je rozsáhlý prostor pro parkování cca 30 osobních vozidel.

VYBAVENÍ POKOJŮ
Pokoje jsou umístěny ve třech podlažích, přičemž podkrovní pokoje byly začleněny do půdních prostor, kde bylo v interiérech využito původních trámů z 19. století, které stylově doplňují atmosféru pokojů. Hosté tak mohou obdivovat kvalitní práci tehdejších řemeslníků.
Všechny pokoje jsou modernním a funkčním zařízením s designovým kobercem. Vybaveny jsou vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem a toaletou. Při výběru vybavení byl pak kladen vysoký důraz na použití přírodních materiálů v souladu s celkovým pohledem vedení společnosti na životní prostředí a zdravý životní styl.
Rodinám s malými dětmi nabízíme k využití dětskou postýlku. Disponujeme také pokojem pro osoby se ztíženou hybností, který je umístěn v přízemí, kde je přístup samozřejmě zcela bezbariérový. Hostům je k dispozici parkoviště uvnitř hlídaného areálu a WIFI připojení zdarma.

SPÁNEK U NÁS JE BALZÁMEM PRO VAŠEHO DUCHA I TĚLO
Pro pohodlí a zdravý spánek našich hostů jsme zvolili vysoce kvalitní postele, které jsou používány těmi nejluxusnějšími hotely po celém světě. Jedná se o tzv. americké postele, které se skládají z postelové základny (boxspring, popř. springbox), postelového čela a nožiček. Doplněny jsou těmi nejkvalitnějšími matracemi značky Every. Podrtžením pohodlí a zdraví je čerstvé prostředí Vysočiny a poloha našeho komplexu v klidné části města.

PŘEHLED KAPACITY
Hotel disponuje 25 pokoji s celkovou kapacitou 53 lůžek.

Typ pokoje Počet pokojů
jednolůžkový pokoj 3
dvoulůžkový pokoj 17
třílůžkový pokoj 4
čtyřlůžkový pokoj 1


CENÍK UBYTOVÁNÍ

Typ pokoje Cena za pokoj a noc
jednolůžkový pokoj 900,- Kč
dvoulůžkový pokoj 1 320,- Kč
třílůžkový pokoj 2 000,- Kč
čtyřlůžkový pokoj 2 500,- Kč

Ceny za ubytování jsou uvedeny včetně DPH.
Ceny nezahrnují snídani.

Poskytujeme zvýhodněné ceny při dlouhodobých či pravidelných pobytech, v rámci speciálních akcí, pobytových balíčků, balíčků služeb pro školy a firemní klientelu atp.
V rámci pořádání vzdělávacích akcí a konferencí jsou ceny stanovovány individuálně.

SNÍDANĚ
K ubytování je možné objednat snídani. Ta je částečně připravována z regionálních produktů Kraje Vysočina.
Cena snídaně je 140,- Kč/osoba.


JEDNOLŮŽKOVÉ POKOJE
Jednolůžkové pokoje v prvním a druhém podlaží jsou vybaveny kvalitními postelemi a lůžkovinami, šatní skříní a designovým kobercem. Součástí pokoje je sociální zařízení se sprchovým koutem a WC. Hostům jsou k dispozici froté ručníky.DVOULŮŽKOVÉ POKOJE
Dvoulůžkové pokoje v prvním a druhém podlaží jsou vybaveny kvalitními postelemi a lůžkovinami, šatní skříní a designovým kobercem. Součástí pokoje je sociální zařízení se sprchovým koutem a WC. Hostům jsou k dispozici froté ručníky.

POKOJE V PODKROVÍ
Ve třetím podlaží jsou umístěny podkrovní pokoje s přiznaným trámovím, které podrthuje atmosféru pokojů. Tyto pokoje jsou třílůžkové, jeden pokoj čtyřlůžkový a dvoulůžkový. Pokoje jsou vybaveny kvalitními postelemi a lůžkovinami, šatní skříní, křesílky, konferenčním stolem a designovým kobercem. Součástí pokoje je sociální zařízení se sprchovým koutem a WC. Hostům jsou k dispozici froté ručníky.

BEZBARIÉROVÝ POKOJ
Tento pokoj je umístěný v přízemí hotelu s bezbariérovým přístupem. Pokoj je zařízen tak, aby poskytoval pohodlí pro osoby s omezenou hybností. V pokoji jsou hostům k dispozici kvalitní postele a lůžkoviny, šatní skřň a designový koberec. Součástí pokoje je sociální zařízení s uzpůsobeným sprchovým koutem, WC, froté ručníky.

ČTYŘLŮŽKOVÝ POKOJ
Čtyřlůžkový pokoj je vybavený kvalitními postelemi a lůžkovinami, šatní skříní, křesílky, konferenčním stolkem a designovým kobercem. Součástí pokoje je sociální zařízení se sprchovým koutem a WC.

HOTELOVÉ SLUŽBY

INFORMACE

VYSOKÝ HYGIENICKÝ STANDARD

NEKUŘÁCKÉ PROSTORY

WIFI

PARKOVIŠTĚ V AREÁLU

PLATBA KARTOU

KONFERENČNÍ PROSTORY

BEZBARIÉROVÝ PŘÍSTUP, BEZBARIÉROVÝ POKOJ

SLUŽBA BUZENÍ

ÚSCHOVNA KOL A ZAVAZADEL

DOMÁCÍ MAZLÍČCI VÍTÁNI

TREZOR NA INFORMACÍCH

MOŽNOST PRANÍ

FÉN K ZAPŮJČENÍ NA INFORMACÍCH